Sprzęt i akcesoria

Uniwersalny samochodowy uchwyt do telefonu, GPS, PDA firmy M-LIFE 30167

Niedawno opisywałem już jeden uchwyt samochodowy do telefonu na szybę. Jako, że poprzednik się nie sprawdził i szybko się zepsuł. kupiłem kolejny tym razem uchwyt samochodowy firmy M-LIFE.

Samochodowy uchwyt do telefonu!

Produkt przyszedł ładnie zapakowany w ładne i twarde pudełko. Niestety pierwsza przejażdżka ujawniła wady samochodowego uchwytu telefonu od M-LIFE. Jak się okazało po zainstalowaniu telefonu oraz dokręceniu wszystkich mocowań telefon podczas jazdy drga. W porównaniu do posiadanego wcześniej uchwytu samochodowego to różnica jest spora a nawet denerwująca. Kolejną wadą jest słabe przyklejenie pianek do łapek – zaczęły odpadać po kilku dniach. Mało tego same łapki gdy telefon nie jest zainstalowany w ramieniu potrafią się wysunąć i wypaść z gniazda.

Jako zaletę uchwytu samochodowego od M-Life mogę wymienić możliwość instalacji w uchwycie sporego telefonu lub nawigacji. Również mechanizm uchwytu działa sprawnie. Przyssawka do szyb również dobrze trzyma i to na tyle. Ogólnie nie polecam.Czy ktoś z Was trafił na zgrabny poręczny i dobry uchwyt samochodowy?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *