Turcja – lokalne biuro podroży w Bordum

Będąc w Bodrum natrafiliśmy na lokalne biuro podroży, które wyróżniało się od innych biur mi. polskojęzyczną obsługą oraz cenami. Firma specjalizując się w organizacji wycieczek dla turystów wypoczywających w Bodrum i okolicy do różnych miejsc w Turcji.

Nasze kontakty z biurem

Osobiście mieliśmy okazję skorzystać z usług biura kilkukrotne mi. wybraliśmy się na wycieczkę do Efezu a z stamtąd na Wzgórze Słowików, rejs rzeką Daylan, a także w naszym imieniu zabukowali dla nas bilety na katamaran płynący na grecką wyspę Rodos, oczywiście z rabatem i transferem do portu : ). Wyspę zwiedza się we własnym zakresie lub korzysta z usług greckiego biura podroży.

Z biurem podroży w Bodrum można kontaktować się przez telefon, sms lub z aplikacji Facebook, Viber, WhatsApp – korzystając z hotelowego wifi eliminujemy koszty roamingu.

Cała procedura bukowania odbywa się bardzo sprawnie, podajemy nazwisko, hotel, numer pokoju ilość osób dorosłych, dzieci i interesującą nas wycieczkę. A następnie wystarczy stawić się w wyznaczonym miejscu i terminie. Płacimy przy wsiadaniu do autokaru, więc nie musimy się specjalnie fatygować do siedziby firmy. Zostaje cieszyć się z wyjazdu i podziwiać atrakcje.

Na koniec w ramach promocji otrzymaliśmy od nich bonus w postaci wycieczki do Łaźni Tureckiej Hamam.

Firmę polecaliśmy znajomym, którzy wypoczywali w Bodrum. Po powrocie byli zadowoleni :).

Jak kształtują się ceny ?

Przykładowo cena wyjazdu z turoperatorem z Bodrum do Efezu to koszt około 290 PLN w przypadku lokalnego biura to 28 € w przeliczeniu około 120,-PLN. Kolejny przykład?
Rejs rzeką Daylan to u turoperatora koszt około 258,- a u lokalnego 28 € -120,- PLN Lokalnych biur w Bodrum jest kilka aczkolwiek niekoniecznie mają polskich przewodników ceny zbliżone w niektórych wypadkach nawet wyższe jak się dowiedzieliśmy rozmawiając z innymi gośćmi w naszym hotelu.

Zatem chciałbym osobą, które wybierają się na wakacje do Bodrum w Turcji i chcą coś zobaczyć polecam lokalne biuro poróży:

https://klsvoyages.com/

P.s. Podziękowania dla Pani przewodnik za opiekę i przekazaną wiedzę.


Skoro dotarłeś(aś) do końca wpisu poświęcając swój czas chciałem Ci podziękować i prosić o małą przysługę mianowicie o udostępnienie tego wpisu na swoim profilu społecznościowym, polubienie lub wpisanie komentarza. Widząc odzew, motywuje mnie to do dalszego pisania. Wiem wtedy, że praca i czas który poświęcam nie idzie na darmo.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x