Sprzęt i akcesoria

Ręcznik Karrimor Soft Fibre

Ręcznik Karrimor Soft Fibre

Dziś troszkę o ręczniku który przyda się każdemu turyście udającemu się na wyprawę ale także każdemu kto wyjeżdża na urlop, wycieczkę czy często trenuje różnego rodzaju sporty. Uważam, że ręcznik Karrimor Soft Fibre to idealne rozwiązanie dla osób często podróżujących, trenujących.

Ręcznik Karrimor Soft Fibre wykonany jest z delikatnej fibry która to bardzo dobrze absorbuje wilgoć a jednocześnie szybko wysycha. W zestawie otrzymujemy pokrowiec do którego możemy schować nasz ręcznik i dzięki temu zajmuje bardzo mało miejsca w plecaku.

Główną zaletą ręcznika Karrimora Soft Fibre jest jego:

– wielkość – po złożeniu zajmuje niewiele miejsca gdyż jest bardzo cienki,
– mała waga – uzależniona od rozmiaru około 300g przy rozmiarze L
– technologia EXBac zapobiega powstaniu grzybów i bakterii na powierzchni i wewnątrz ręcznika
– bardzo dobre wykonanie i jakoś materiału – używam go już ponad rok towarzyszył mi podczas trekkingu w Bieszczadach i dalej bardzo dobrze się sprawuje.
– szybkie schnięcie –  jest to największym jego atutem. Wyobraźmy sobie, że jesteśmy na trekkingu wielodniowym wieczorem po umyciu rozwieszamy ręcznik a pogoda jest słaba pada jest wilgotno rano wstajemy a tu zwykły nasz ręcznik dalej jest mokry. Wieczorem znowu się zatrzymujemy i dalej mamy mokry ręcznik. A turystyczny ręcznik Karrimor Soft Fibre wyschnie nam mimo słabej pogody.

Dla niektórych wadą ręcznika Karrimor może być to, że ze względu na materiał wykonania podczas wycierania lepiej go położyć na skórę i pozwolić wchłonąć wilgoć aniżeli wycierać.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *