Aukey 26800 mAh PB-XD26
Sprzęt i akcesoria

Powerbank Aukey 26800 mAh PB-XD26

Powerbank PB-XD26 to kolejne urządzenie ze stajni firmy Aukey, które dołączyło do mojej kolekcji. W moim posiadaniu mam już ładowarkę sieciową oraz samochodową z tej firmy. A możecie mi wierzyć trochę ich przerobiłem. Produkty tej firmy, póki co jeszcze mnie nie zwiodły nawet kable USB dość długo się uchowały. Osobiście jestem bardzo zadowolony z posiadanego magazynu energii i niejednokrotnie bardzo przydał mi się w różnych sytuacjach. Kupiłem go w 2022 r. przyznam się, że trochę się wahałem, ponieważ nie należał do najtańszych a wówczas nie potrzebowałem aż takiego zapasu energii i kupiłem trochę na zapas. Szybko się okazało, że wybór był trafny. Szczególnie przypadła mi do gustu szybkość z jaką ładuje mój smartfon.

AUKEY PB-XD26 to nowoczesny power bank o ogromnej pojemności 26800 mAh, który jest idealnym rozwiązaniem do ładowania różnych urządzeń, począwszy od smartfonów i tabletów, aż po komputery. Dzięki dwóm portom USB możesz ładować nawet dwa urządzenia jednocześnie, a dzięki technologii Quick Charge 3.0, proces ładowania przebiega wyjątkowo szybko. Ta zaawansowana technologia umożliwia nawet czterokrotnie szybsze ładowanie w porównaniu z tradycyjnymi ładowarkami. Dodatkowo, power bank jest wyposażony w technologię Power Delivery, która umożliwia przesyłanie mocy o wartości do 40W za pomocą popularnego złącza typu USB-C.

Samego powerbank-a możemy naładować przez port USB-C nawet w około 3 h. W przypadku tego powerbank-a jest to jak najbardziej możliwe jedynie co potrzebujemy to ładowarki sieciowej, która obsługuje standard Power Delivery USB-C (45W).

Powerbank Aukey PB-XD26 to urządzenie, które zostało starannie przemyślane pod każdym względem. Wykorzystano tu solidny materiał ABS, który cechuje odporność na uszkodzenia. Charakterystyczny dla marki Aukey minimalistyczny design. Mimo imponującej pojemności, powerbank zachowuje umiarkowane rozmiary (177 x 85,5 x 22 mm), ale należy do najlżejszych. Wiem jedno na pewno jest praktycznym towarzyszem w podróży, wyjazdów a nawet w pracy.

Zaawansowany technologicznie powerbank Aukey PB-XD26 zapewnia spory zapas energii. Niejednokrotnie przydał mi się w górach, gdzie szybko mogłem doładować swojego smartfona. A jak wiecie w górach telefony rozładowują się znacznie szybciej.  Pomocny okazał się także podczas jazdy samochodem, gdy nie mogłem podłączyć już nic więcej pod  gniazda zapalniczki. 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *