Pieczątki w schroniskach

Jak, każdy wędrowiec wydeptujący szlaki między górskimi szczytami  tak i ja lubię mieć jakąś małą pamiątkę. Takim wspomnieniem wędrówki stały się dla mnie właśnie pieczątki i zdjęcia z miejsc w których byłem. Nie zadowolą mnie chińskie pamiątki, które są takie same nad Dunajem czy Sanem a i nad Bałtykiem znajdziemy ciupaki.

Pieczątki w schroniskach!

Uważam, że bardzo fajnym a i zarazem tanim pomysłem jest właśnie zbieranie pieczątek w schroniskach i innych miejscach, które odwiedziliście. Na czym zbierać takie pieczątki? Do tego celu możemy kupić zeszyt który będziemy nosić z sobą w foliowym woreczku (na wypadek zamoknięcia plecaka), możemy kupić pocztówkę w miejscu które odwiedziliśmy i na niej przybić pieczątkę lub na kawałku papieru którym właśnie dysponujemy bądź materiale. A wy na czym zbieracie pieczątki wpisujcie w komentarzach?

Poniżej można pooglądać część pieczątek z miejsc – szczególnie górskich schronisk, które miałem okazję odwiedzić. W wolnej chwili postaram się dodać kolejne pieczątki z kolekcji.

Pieczątka Rysianka beskid Żywiecki Pieczatka Horsky hotel Schronisko Stozek Wisla Beskid Ślaski Schronisko Przegibek Beskidy Schronisko na Sniezniku Schronisko Krawcowy Wierch Pieczatka Pieczątka Krawcowy Wierch Beskid Żywiecki

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x