Pieczątki w schroniskach

Jak, każdy wędrowiec wydeptujący szlaki między górskimi szczytami  tak i ja lubię mieć jakąś małą pamiątkę. Takim wspomnieniem wędrówki stały się dla mnie właśnie pieczątki i zdjęcia z miejsc w których byłem. Nie zadowolą mnie chińskie pamiątki, które są takie same nad Dunajem czy Sanem a i nad Bałtykiem znajdziemy ciupaki.

Pieczątki w schroniskach!

Uważam, że bardzo fajnym a i zarazem tanim pomysłem jest właśnie zbieranie pieczątek w schroniskach i innych miejscach, które odwiedziliście. Na czym zbierać takie pieczątki? Do tego celu możemy kupić zeszyt który będziemy nosić z sobą w foliowym woreczku (na wypadek zamoknięcia plecaka), możemy kupić pocztówkę w miejscu które odwiedziliśmy i na niej przybić pieczątkę lub na kawałku papieru którym właśnie dysponujemy bądź materiale. A wy na czym zbieracie pieczątki wpisujcie w komentarzach?

Poniżej można pooglądać część pieczątek z miejsc – szczególnie górskich schronisk, które miałem okazję odwiedzić. W wolnej chwili postaram się dodać kolejne pieczątki z kolekcji.

Pieczątka Rysianka beskid Żywiecki Pieczatka Horsky hotel Schronisko Stozek Wisla Beskid Ślaski Schronisko Przegibek Beskidy Schronisko na Sniezniku Schronisko Krawcowy Wierch Pieczatka Pieczątka Krawcowy Wierch Beskid Żywiecki


Skoro dotarłeś(aś) do końca wpisu poświęcając swój czas chciałem Ci podziękować i prosić o małą przysługę mianowicie o udostępnienie tego wpisu na swoim profilu społecznościowym, polubienie lub wpisanie komentarza. Widząc odzew, motywuje mnie to do dalszego pisania. Wiem wtedy, że praca i czas który poświęcam nie idzie na darmo.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x