Ogrody Kapias - Goczałkowice
Polska

Ogrody Kapias w Goczałkowicach

Dalej spragnieni słońca i jego ciepła. Niedziela pogoda dopisuje więc korzystamy. Pakujemy woza dla malutkiej i wybieramy się na zwiedzanie ogrodów pełnych upragnionej zieleni i kolorowych kwiatów.

Ogrody Kapias Goczałkowice - IMG_20220508_161057
Kierunek wybrany!  Jedziemy do Goczałkowic zobaczyć ogrody Kapias. Przepiękne miejsce, zadbane w którym możemy podziwiać ogrody tematyczne mi ogród japoński, ten najbardziej przypadł mi do gustu, angielski, wiejski.  Kwitnące rośliny robią wrażenie. A nasza malutka córeczka tak była zachwycona, że chciała tylko  sprawdzać jak pachną kwiatuszki i biegała od kwiatka do kwiatka. I po co braliśmy ten wózeczek?
Ogrody Kapias - Goczałkowice

Przytulnych zakątków w ogrodach jest mnóstwo tak jak i ławeczek na których możemy przycupnąć. I skonsumować zakupione lody w budce znajdującej się w ogrodach. Dla bardziej zgłodniałych znajdzie się i restauracja znajdująca się przy wejściu.

My wybraliśmy się na zwiedzanie ogrodów w niedzielę, i jak się okazało nie tylko my mieliśmy ten pomysł. Tak więc tu mała rada dla osób, które cenią sobie spokój i ciszę. Próbujcie w tygodniu wybrać się do Goczałkowic.

My trafiliśmy na tłumy chętnych i już na parkingu ledwo udało nam się znaleźć miejsce. W ogrodach tłum się nieco rozproszył ale już przy restauracji panował niezły ścisk.  Mimo tych małych niedogodności uważam, że warto wybrać się i zobaczyć ogrody Kapias w Goczałkowicach Zdrój.

Zapraszam do polubienia profili bloga na profilach social media gdzie często możecie zobaczyć zdjęcia, filmy nieco wcześniej.   

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *