News

Nowy ale stary!

No i stało się!

Troszkę to trwało ale w końcu się udało. Od wczoraj możecie oglądać bloga w nowej oprawie. Przyznam wam, że miałem nie lada zgryz z wyborem nowego szablonu. Po pierwsze chciałem odejść od szablonu typu portalowego a taki był wcześniej wrzucony. Dodatkowo szablon musiał spełniać kilka moich wymagań i przede wszystkim podobać mi się. Po wielu tygodniach poszukiwań, próbach, przymierzaniu na wersji roboczej w końcu znalazłem taki, który w większości zaspokoił moje potrzeby.


Ze względu na problemy techniczne, sporą część musiałem przerzucać ręcznie co spowodowało spore opóźnienie. Jako, że prace wykonywałem po troszku, w wolnych chwilach, mogą wystąpić jakieś niedociągnięcia, które przeoczyłem. Najważniejsze, że jest i działa.


A to wszystko za sprawą jednego Pana a dokładniej jego publikacji, które to gorąco polecam. Pan piesze pod pseudonimem Jason Hunt a jego publikacje znajdziecie na: https://pl.jasonhunt.media/  Jego wiedza i doświadczenie zawarte w publikacji wiele mi wyjaśniły i nakierowały na nowe tory. Ponadto wskazały pewne pomysły, strategie a także pozwoliły określić błędy, niedociągnięcia, zaniedbania. Przede wszystkim systematyczność w publikowaniu zobaczymy na ile uda mi się to poprawić.  


Mam nadzieję, że nowy wygląd się Wam podoba. Dajcie znać w komentarzu co sądzicie o nowym wyglądzie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *