• Inne,  Przydatne porady

  Pieczątki w schroniskach

  Jak, każdy wędrowiec wydeptujący szlaki między górskimi szczytami  tak i ja lubię mieć jakąś małą pamiątkę. Takim wspomnieniem wędrówki stały się dla mnie właśnie pieczątki i zdjęcia z miejsc w których byłem. Nie zadowolą mnie chińskie pamiątki, które są takie same nad Dunajem czy Sanem a i nad Bałtykiem znajdziemy ciupagi.

 • Inne,  Polska

  Poruszanie po Warszawie

  Zanim przystąpimy do zwiedzania miasta stołecznego Warszawa, warto najpierw zastanowić się nad sposobem poruszania po mieście. Dzięki temu będziemy mogli odpowiednio się przygotować do poruszania po mieście i efektywniej spędzić pobyt w stolicy Polski.

 • Inne

  Tani przejazd z Katowic do Wrocławia

  Ostatnio poszukiwałem połączenia z Katowic do Wrocławia. Przeszukując sieć trafiłem na stronę firmy PolskiBus.com na której znalazłem interesujące mnie połączenie w zaskakująco niskiej cenie 12,- + 1,- pln. Troszkę mnie cena zaskoczyła, oczywiście pozytywnie aczkolwiek porównując ją z ceną przejazdu pociągiem zadałem sobie pytanie skąd taka cena? Pogrzebałem po sieci by sprawdzić czy niema gdzieś haczyka. Po przeczytaniu kilku opinii postanowiłem zaryzykować i kupić bilet.