Podróże po świecie

Czechy – Ostrava – ul. Stodolní

Tym razem nieco inaczej niż zazwyczaj. Przeglądając zdjęcia z swoich wyjazdów trafiłem na katalog w którym znajdują się zdjęcia z Czech a dokładniej z Ostravy Stodolní. W mieście znajduje się bardzo popularna i lubiana przez imprezowiczów ulica nosząca nazwę Stodolnia. Miałem okazję bywać tam klika krotnie i za każdym razem ludzie bawili się tam kulturalnie (przynajmniej ja nie trafiłem na taki moment w którym ktoś dymił).  O tej legendarnej ulicy mówi się, że nigdy nie śpi. A plakaty reklamujące kluby w Ostravie można znaleźć mi. w klubach Berlina czy Budapesztu.

Czas na balangę!

 Na ul. Stodolní znajduje się cała masa klubów – ponoć ponad 60, nie liczyłem ich lecz jest ich sporo i każdy znajdzie coś dla siebie. W jednych klubach można posłuchać Rocka, w innych Jazzu a w kolejnym Techno itd. kończąc na kawiarenkach w których można się poprzytulać.  Kluby na Stodolni mają swój klimat i niejednokrotnie ciekawy wystrój. Przedstawia to klika zdjęć które zamieszczam poniżej – fotografie z różnych miejsc.
 

 

Oczywiście w innych miejscach Ostravy również znajdziemy dobre kluby lecz Stodolnia zyskała już sławę międzynarodową i zjeżdżają już do niej ludzie z różnych Państw. Dla lubiących dobrą zabawę polecam wybrać się tam szczególnie w piątek gdyż w ten dzień najczęściej jest kulminacja imprez.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *