Uniwersalny uchwyt samochodowy do telefonu, GPS, PDA firmy M-LIFE 30167

Uchwyt samochodowy na szybę M-Life

Niedawno opisywałem już jeden uchwyt samochodowy na szybę do telefonu. Jako, że poprzednik się nie sprawdził i szybko się zepsuł zaopatrzyłem się w kolejną sztukę tym razem uchwyt samochodowy firmy M-LIFE.

Produkt przyszedł ładnie zapakowany w ładne i twarde pudełko. Niestety pierwsza przejażdżka ujawniła wady uchwytu M-LIFE. Jak się okazało po zainstalowaniu telefonu oraz dokręceniu wszystkich mocowań telefon podczas jazdy drga. W porównaniu do posiadanego wcześniej uchwytu samochodowego to różnica jest spora a nawet denerwująca. Kolejną wadą jest słabe przyklejenie pianek do łapek – zaczęły odpadać po kilku dniach. a mało tego same łapki gdy telefon nie jest zainstalowany w ramieniu potrafią się wysunąć i wypaść z gniazda.

Jako zaletę mogę wymienić możliwość instalacji w uchwycie sporego telefonu lub nawigacji i dobrze działający mechanizm uchwytu.  A i przyssawka do szyb również dobrze trzyma i to na tyle. Ogólnie nie polecam.Czy ktoś z Was trafił na zgrabny poręczny i dobry uchwyt samochodowy?

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *