Latarka patrolowa 500W

Jako, że zbliża się jesień a i noce stają się dłuższe trzeba pomyśleć o jakiejś latarce. Los tak chciał, że w ręce wpadła mi całkiem inna latarka niż sobie upatrzyłem. Aczkolwiek moje wymagania odnośnie latarki nie są wygórowane więc i ta której stałem się posiadaczem spokojnie spełnia moje oczekiwania.

 Nie wiem jakiej firmy jest ta latarka lecz na korpusie ma oznaczenie 500W w raz z latarką w pudełeczku ładnie było zapakowane: zasilacz sieciowy oraz samochodowy do ładowania akumulatorka dołączonego do zestawu, koszyk do montowania baterii typu AAA (3 sztuki), adapter do akumulatora oraz nakrętka (SWAT)  w kolorze pomarańczowym przydatna w sytuacji awaryjnej, zawieszka na nadgarstek.

Taktyczną latarkę 500W wykonano jest z myślą o wykonywanej przez policjantów pracy, dlatego też może pracować na bateriach AAA lub akumulatorze o dużej pojemności który dołączony jest do zestawu i który można ładować dzięki dołączonym ładowarką.  Sama latarka wykonana jest z pomalowanego na czarno aluminium. Niestety na moim egzemplarzu kolor miejscami już odchodzi. Przy włączniku znajduje się pierścień gumowy z zatyczką gniazda ładowania, zatyczka jednak bardzo łatwo wyskakuje z gniazda tak więc w większości jest ono odetkane. Na korpusie znajduje się pierścień do regulacji promienia świetlnego w mojej sztuce przekręcając go w prawo ma jakiś luz i się nie blokuje aczkolwiek nie wpływa to na użytkowanie. Latarka posiada trzy tryby świecenia. Przełączać się między trybami możemy gdy mamy włączoną latarkę w tym celu wystarczy lekkie naciśnięcie włącznika i z trybu najmocniejszego świecenia przełączamy się w tryb bardziej oszczędny lecz słabiej świecący. Przy kolejnym naciśnięciu latarka wchodzi w tryb migotania (SOS). Kilka razy zażyło mi się, że przycisk zaciął się i nie mogłem się przełączyć między trybami. Sama dioda jest mocna a latarka świeci mocnym światłym. Daleki oferowany zasięg spokojnie wystarcza zwykłemu użytkownikowi.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *