O nas

Witam na mojej stronie. Cieszę się, że odwiedzasz ten zakątek sieci mam nadzieję, że znajdziesz tu coś co Cię zainteresuje.

Pewnie się zastanawiasz co to za strona, kim jestem i co mam na celu tworząc tę witrynę?

Założyłem tą stronę by podzielić się z Tobą informacjami jakie zdobyłem podczas swoich wyjazdów, trekkingów, wycieczek. Znajdziesz tu informację odnośnie co warto według mnie w danym miejscu zobaczyć co można sobie darować. Pokaże Ci w jaki sposób ja podróżuję, jak minimalizuję koszty i mam nadzieje, że wiele innych ciekawych informacji znajdziesz na mojej stronie.

A kim ja jestem? Po prostu kimś kto lubi odwiedzać nowe miejsca poznawać nowych ludzi ich kulturę, świat. I robię to w miarę możliwości czasowych oraz finansowych.

Prośba jeśli jakiś zamieszczony materiał na tej stronie tj. artykuł zdjęcie spodobał Ci się i uważasz, że jest on warty podzielenia się z innymi udostępnij go na swoim profilu społecznościowym.

Z góry dziękuję.
Cery

 

Uwaga! Informację jakie tu znajdziesz są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych i poglądowych . Mogą być one już dezaktualizowane ze względu na zmiany jakie zaszły w opisywanych miejscach. Zatem wiedzę jaka tu przekazuje wykorzystujesz na własną odpowiedzialność.